Menu

Menu układane jest przez profesjonalnego dietetyka w oparciu o sprawdzone systemy żywienia. Do jego przygotowania wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty najwyższej jakości. Posiłki składają się z potrzebnych do prawidłowego rozwoju organizmu dziecka witamin i minerałów .

Produkty

Do gotowania służą nam wyselekcjonowane produkty najwyższej klasy. Nasi doświadczeni kucharze wykorzystują owoce i warzywa kupowane u zaufanych, lokalnych dostawców. Nabiał pozyskujemy od sprawdzonych producentów, a najlepsze gatunki mięs od cenionych hodowców. Aby zachować świeżość przygotowywanych posiłków gotujemy w oparciu o artykuły sezonowe. Dieta z naszym cateringiem jest zbilansowana oraz bogata w regionalne, pełnowartościowe składniki. 

Standardy i proces

Spełniamy wszelkie wymogi stawiane przez Sanepid oraz zasady BHP. Posiłki przygotowujemy każdego dnia w wyznaczonym, sterylnym pomieszczeniu, przez kucharzy dbających o higienę miejsca pracy. Nasze produkty przechowywane są w odpowiedni sposób. Ponadto korzystamy z najwyższej, jakość certyfikowanego sprzętu kuchennego.

Logistyka

Wiemy jak ważny jest czas w branży gastronomicznej. Nasze posiłki dostarczamy codziennie o ustalonych godzinach, według wypracowanego harmonogramu.  Dysponujemy własną flotą pojazdów, która przystosowana jest do transportu żywności.

Jakość

W naszych działaniach stawiamy na najwyższą jakość. W doborze produktów, w zakresie obsługi oraz w kwestii doboru partnerów. Specjalizujemy się w dostarczaniu posiłków które, spełnią oczekiwania Państwa oraz Państwa Pociech.